09.07.2014

GIBEN - Xylexpo

Szanowni Państwo.

Wystawa Xylexpo , która odbyła się we Włoszech (Milan) zakończyła się kilka tygodni temu.

Na tej imprezie targowej zaobserwowaliśmy wzrost odwiedzających w porównaniu do poprzedniej wystawy w Mediolanie w 2012 roku .

W związku z tym jesteśmy zadowoleni z takiego obrotu wydarzeń. Mamy nadzieję, że te dane statystyczne będą tłumaczone jako prawdziwa poprawa zainteresowania i stałego wzrostu popytu.

Jak zapewne Państwo wiecie , nasza firma zawarła umowę korporacyjną z Grupą  Anderson Industrial Corporation , dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom każdej grupy klientów.

Anderson jest Grupą liczącą ponad 1000 pracowników i jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Tajpej, jest jednym z najważniejszych producentów CNC na świecie, nie tylko dla przemysłu meblowego, ale również w wielu innych dziedzinach.

Dzięki temu tego sojuszowi Giben wzmacnia i zakorzenia się silniej na rynkach światowych, a od tego roku już, zaczynamy projekt do poprawy obsługi klientów i portfel produktów.

Ważne nowe produkty i przedsięwzięcia zostaną ogłoszone przez nas w najbliższym czasie.

Nasza firma jest zawsze otwarta dla Państwa w celu wymiany sugestii i wskazówek w rozwoju nowych technologii i stałej współpracy.

W obecnym okresie wakacyjnym życzymy Państwu udanego odpoczynku.

z poważaniem
Giben International SpA