25.09.2014

Targi DREMA 2014

W dniach 16.09.2014 – 19.09.2014 odbyły się w Poznaniu – Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego

Targi są zawsze ważnym źródłem informacji o nowych technologiach i produktach, a także o bieżącej sytuacji na rynku.

Wierzymy, że wszystkie nawiązane podczas tych czterech dni kontakty, okażą się dla Państwa cenne i zaowocują współpracą.

Nasza firma zaprezentowała podczas wystawy następujące maszyny :

  • Sterowane numerycznie centrum obróbcze firmy BACCI model Double Jet.

Centrum obróbcze Bacci - DOUBLE-JET jest przeznaczone do obróbki drewna i materiałów drewnopochodnych. Podstawowymi operacjami, które mogą być wykonywane na tym centrum obróbczym są: czopowanie , frezowanie gniazd do czopów , frezowanie miniwczepów; wiercenie otworów; profilowanie 4/5 osiowe , inne operacje frezarskie.

Ponadto IMAC zaprezentował:

  • Automatyczna czopiarka obwiedniowa dwustolikowa BACCI , model TSG2T.
  • Serię maszyn firmy GRIGGIO : strugarkę czterostronną model G 240 , okleiniarkę wąskich krawędzi model GB , wiertarki wielowrzecionowe oraz centrum obróbcze model CNC 1000.
  • Prezentowany był również najnowszy model piły formatowej QUADRA.
  • Niezawodne zszywarki do ramek obrazowych i frontów – firmy BREVETTI , model AUT 2112 oraz AUT 2012 , dwupiła kątowa C 20.
  • Bardzo ciekawe rozwiązania do produkcji drzwi – „maszyny specjalne” firmy STEMAS.
  • Kocioł ( wraz z systemem automatyzacji ) opalany odpadami drzewnymi w postaci    biomasy – firmy VENTIL.

Bardzo dużym zainteresowaniem zwiedzających cieszyły się materiały (folie i okleiny sztuczne) do wykańczania powierzchni tworzyw drzewnych firmy LAMITEX.

Wszystkim klientom , którzy odwiedzili naszą wystawę serdecznie dziękujemy i zapraszamy do zapoznania się z prezentacją zdjęć z Targów w zakładce „ Galeria ”.